W dniach 3-8 października odbywa się 11. Edycja Łódź Design Festival. Jest to obecnie najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w jego różnych odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę. Nie mogło na nim zatem zabraknąć słynących z designu i wielokrotnie nagradzanych telewizorów Loewe.


Wystawa Loewe nosi tytuł „Design spotyka technologię”. Zaprezentowano na niej określany najpiękniejszym telewizorem OLED model bild 7.65 wraz z systemem dźwięku klang 5 oraz projekt autorstwa Bodo Sperleina – Loewe bild 5.65 na unikalnej drewnianej podstawie.


Centrum Festiwalowe, Art_Inkubator w Fabryce Sztuki, Tymienieckiego 3, C1

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma 3Logic Sp. z o.o. otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2016. W latach 2013-2015 zanotowaliśmy wzrost przychodów na poziomie 150,203% (2013r. -100%). Wyróżnienie to otrzymują najdynamiczniej rozwijające się firmy. Nagroda przyznawana jest przez dziennik Puls Biznesu. Aby otrzymać tytuł Gazeli Biznesu 2016 firma musiała rozpocząć działalność przed 2012 r. i prowadzić ją nieprzerwanie do dziś oraz w latach 2013-2015 ani razu nie odnotować straty i odnotowywać przyrost sprzedaży.

 

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję targów DOM INTELIGENTNY 2017 oraz AV&HOME CINEMA SHOW. Zaprezentujemy na nich pełen przegląd produktów Loewe m.in. najnowsze osiągnięcie technologiczne na rynku telewizorów - bild 7 korzystający z technologii OLED, uznany za najpiękniejszy telewizor dostępny na rynku, czy prestiżowy, 85 calowy telewizor Reference 85.

Zapraszamy do loży Platynowej 2

Targi odbywają się w dniach 3-5 marca 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Godziny otwarcia:
3 marca - 9-16
4 marca - 10-17
5 marca - 10-17

Więcej informacji o targach

Czytaj więcej...

Telewizor Loewe Bild 7 otrzymał wyróżnienie Design dla Konesera przyznawane przez panel ekspertów magazynu Dobre Wnętrze. Nagradzane są najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty na rynku wnętrzarskim. Bild 7 został nagrodzony w kategorii multimedia.  

Czytaj więcej...

W listopadzie w Porsche Centrum Katowice należącym do Lellek Group odbyły się indywidualne prezentację najnowszego modelu Porsche Panamera. Marka Loewe uczestniczyła w tych spotkaniach. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Radosława Kazmierczaka.

Czytaj więcej...

Na tegorocznej edycji targów Audio Video Show w reprezentacyjnym miejscu - loży platynowej obecna była marka Loewe. W jednym ze skyboxów przygotowaliśmy także system kinowy oparty o profesjonalne głośniki instalacyjne Waterfall PRO Custom oraz projektor laserowy o ultra-krótkim rzutowaniu - SIM2 xTV. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z targów.

Czytaj więcej...

Na zbliżających się targach Audio Video Show, zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z oferty Loewe, SIM2 i Waterfall Audio. Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się publiczna prezentacja najnowszego telewizora Loewe bild 7, który jako pierwszy model tej niemieckiej marki korzysta z technologii OLED. Ponadto premierowo zaprezentowane zostaną modele bild 1.65 oraz bild 3.55 oraz system dźwięku klang 5. Na Stadionie Narodowym pokazany zostanie unikalny system kinowy, bazujący na obrazie rzutowanym z SIM2 xTV, który obraz o wielkości 110 cali wyświetla z odległości zaledwie 20 cm i dźwięku z profesjonalnych głośników serii PRO CUSTOM Waterfall.

Czytaj więcej...

Loewe, niemiecki producent domowej rozrywki klasy premium, tworzy nowe możliwości dźwięku dla domowego centrum rozrywki. Na IFA 2016 swoją premierę mają głośniki klang 1, które można podłączyć do wszystkich aktualnych linii produktowych Loewe. Oglądanie i słuchanie staje się częścią intensywnego doświadczenia kinowego.

Czytaj więcej...

Klang 5 to nowy, najwyższej jakości bezprzewodowy system głośników. Uzupełnia on linie telewizorów o nowy wymiar akustyki i spełnia wymagania każdego rodzaju muzyki. Dzięki niemu najwyższej jakości obraz poszerza się o doświadczenie dźwięku o kinowej intensywności. Ten bezprzewodowy system oferuje wyjątkowe brzemiennie o doskonałej naturalności z basami do 55 Hz.

Czytaj więcej...

Doświadczenie niezrównanej klarowności i ekscytującego realizmu kina UHD, dzięki projektorowi od SIM2. Korzystając z czipu Texas Instruments DLP 4K Ultra High Definition, NERO 4 oferuje zapierające dech w piersiach obrazy 4K, wysoką jasność (do 4000 ANSI lumenów), głęboką, ciemną czerń i żywe kolory. NERO 4 jest dostępny w białej lub czarnej obudowie z kryształowego szkła z czarnymi lub białymi matowymi akcentami.

Czytaj więcej...

SIM2 projektorem xTv wprowadza dla klientów możliwość cieszenia się obrazem o przekątnej 85 cali z odległości 15cm od ściany. Zastosowano w nim laserowe źródło światła o mocy 350 W, co daje bardzo dużą jasność 2.800 ANSI Lumenów. Sim2 xTV dzięki ultra-krótkiemu rzutowaniu może w łatwy sposób zastąpić telewizor bez żadnych dodatkowych prac adaptacyjnych w salonie. Dostępny w czarnym kolorze obudowy.

Czytaj więcej...

Loewe wprowadza nowy telewizor Ultra HD OLED o nazwie bild 7. Urządzenie to nowy wymiar oglądania telewizji dzięki Loewe VantaVision i certyfikacji Dolby Vision.

Czytaj więcej...

Warner Music Group (WMG) ogłosiło umowę licencyjną z technologicznymi specjalistami muzycznymi MQA. Umowa – pierwsza pomiędzy MQA i głównymi wytwórniami muzycznymi – znacząco zwiększy dostęp miłośników audio do muzyki wysokiej rozdzielczości. Umowa otwiera drogę do szerokiego katalogu zróżnicowanych nagrań uznanych i światowej sławy artystów, który teraz będzie dostępny w jakości studyjnej dzięki MQA.

Czytaj więcej...

•    Jedyne telewizory z aplikacją Tidal zintegrowaną z telewizorem
•    Wygodniejsze surfowanie – nowe funkcje przeglądarki
•    Dwukierunkowa komunikacja Bluetooth – słuchawki i głośniki
•    Odtwarzanie Bluetooth w multiroom

 

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Targów DOM Inteligentny i AV&HOME CINEMA SHOW w Krakowie. Zaprezentujemy przegląd telewizorów Loewe z najbardziej prestiżowym telewizorem Loewe Reference 85 na czele.

Czytaj więcej...

Projektor SIM2 posłuży do prezentacji filmu dokumentalnego „Let it Be” podczas spotkania w studiu Agnieszki Osieckiej przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy radości, odpoczynku i rodzinnie spędzonych chwil.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt poinformować, że firma 3Logic Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2015 - tym samym trafiła do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Nagrody przyznawane są przez dziennik Puls Biznesu.

Tegoroczna formuła Audio Video Show doskonale się sprawdziła. Piętnaście tysięcy odwiedzających, w ciągu trzech dni miało okazję zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu audio i coraz mocniej obecnego na targach wideo.

Czytaj więcej...

Loewe, SIM2 i Meridian na Stadionie Narodowym

Na zbliżających się targach Audio Video Show, które po raz pierwszy odbędą się na Stadionie Narodowym, prezentowane będą najnowsze rozwiązania z oferty Loewe, SIM2  i Meridian.

Czytaj więcej...

dla Partnerów

Dla Partnerów:

Przejdź na ...

dysk.3logic.pl

Potrzebujesz dane do logowania skontaktuj się z

tomasz.trojanowski@3logic.pl